Бондарівська сільська рада

Рішення сесій

Рішення 41 сесії Бондарівської сільської ради шостого скликання від 27.01.2015 року «Про місцеві податки і збори на території Бондарівської сільради на 2015 рік»

Рішення 41 сесії Бондарівської сільської ради шостого скликання від 27.01.2015 року «Про орендну плату за землі на території сільської ради на 2015 рік»

Рішення 41 сесії Бондарівської сільської ради шостого скликання від 27.01.2015 року «Про затвердження ставки земельного податку  на 2015рік»

Рішення 41 сесії Бондарівської сільської ради шостого скликання від 27.01.2015 року «Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів»

Рішення 46 сесії Бондарівської сільської ради шостого скликання від 10.07.2015 року "Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів"

Рішення 46 сесії Бондарівської сільської ради шостого скликання від 10.07.2015 року "Про місцеві податки і збори на території Бондарівської сільради"

Рішення 46 сесії Бондарівської сільської ради шостого скликання від 10.07.2015 року "Про встановлення податку на майно в частині плати за землю та орендної плати по Бондарівській сільській раді"

 

Відомості про осіб, які проходять перевірку згідно Закону України "Про очищення влади"

1. Прізвище, ім'я, по-батькові та посада особи, щодо якої здійснюється перевірка: Сопчак Валентина Іванівна, спеціаліст-землевпорядник Бондарівської сільської ради:

- Заява Сопчак В.І. про надання згоди на проходження перевірки згідно Закону України "Про очищення влади"

Декларація про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік Сопчак В.І.

 

Регуляторна політика

Повідомлення

про оприлюднення проектів регуляторних актів - проектів рішень сесії Бондарівської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» № 1160-ІУ від 11.09.2003 р. та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, виконавчий комітет Бондарівської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення сесії Бондарівської сільської ради з аналізом їх регуляторного впливу:

1 «Про місцеві податки і збори на території Бондарівської сільської ради на 2016 рік»

2. «Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів».

3. «Про встановлення податку на майно в частині плати за землю та орендної плати на 2016 рік по Бондарівській сільській раді».

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на сайті районної ради:  http://kremrada.pl.ua/

Зауваження від юридичних або фізичних осіб, їх об’єднань прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішень.

Проекти рішень та аналізи регуляторного впливу до них